
WIELKANOCNA PROMOCJA DO 09.04.2012
1 dzień. Wyjazd z Polski w godzinach porannych. Przejazd przez Austrię do Niemiec, w okolice Garmisch- Partenkirchen, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
2 dzień. Śniadanie. Przejazd w okolice Schwangau - słynnego zakątka Bawarii. Zwiedzanie najbardziej znanego zamku Ludwika Bawarskiego - Neuschwanstein oraz zamku Hohenschwangau (11 euro). Przejazd do Wieskirche, miejsca pielgrzymkowego w Bawarii - zwiedzanie kościoła. Zwiedzanie kościoła w Ettal, benedyktyńskiej świątyni, wzorowanej na Bazylice Grobu Świętego. Degustacja likierów, produkowanych przez przyklasztorną destylarnię. Zwiedzanie Oberammergau - malowanego miasta Przejazd na nocleg nocleg.
3 dzień. Śniadanie. Przejazd do miejscowości Linderhoff - zwiedzanie wnętrz jednego z pałaców Ludwika II i spacer po ogrodach. Wyjazd do Garmisch-Partenkirchen- krótki spacer po Olimpijskim Stadionie Zimowym. Wyjazd i zjazd kolejką na Zugspitze lub piesza wycieczka przez Wąwóz Partnachklamm. Przejazd do centrum Garmisch- krótki spacer. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.
4 dzień. Śniadanie. Przejazd w okolice Prien nad jezioro Chiemsee, Przeprawa stateczkiem na wyspę Herreninsel, na której znajduje się największy z zamków Ludwika Bawarskiego. Spacer po parku i zwiedzanie wnętrz zamku. Wyjazd do kraju ok. 12.00 Przyjazd do kraju ok. 22.00
Cena obejmuje:
przejazd autokarem, pilot, przewodnik, 3 noclegi w hotelu lub pensjonacie **, pokoje 2,3,4-osobowe z łazienką, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera:
Bilety wstępów: Zamek Neuschwanstein ok. 9 euro, Zamek w Linderhoff ok.7 euro, Wąwóz Partnachklamm ok 2,5 euro, rejs na Wyspę Herreninsel 9 euro, Zamek Herrenchiemsee 7 euro, zjazd i wyjazd kolejką Zugspitzebahn na Zugspitze - 50 euro